نتایج جستجو برای عبارت :

نظامیان، مدافعان ایران زمین

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
پرستاران و پزشکان و خدمه بیمارستان‌ها و ... همه در حال تلاش در شرایطی سخت و خطرناک هستند و همه از فداکاری‌هایشان خبر داریم.
امّا چقدر دردناک است وقتی که بشنویم《 برای این‌کارا پول می‌گیرن 》؟؟ چه حسی پیدا می‌کنید؟
مدافعان حرم هم که از جانشان و از خانواده‌شان گذشتند وقتی عدّه‌ای زبان به طعنه گشودند، همین حس رو پیدا کردند! البته بماند کسانی که می‌گفتند مدافعان اسد...
من که از ته دل بی‌انصاف و نامرد می‌بینمشان... 
نخستین روز رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸، صبح پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ با حضور امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در منطقه عمومی سمنان برگرار شد.

عکاس: حسین مرصادی/ فارس - آرش میرسپاسی/ باشگاه خبرنگاران - عرفان کوچاری/ تسنیم
گروه مدافعان اسلام از بزرگ مردان کوچکی تشکیل شده که در همه عرصه ها فعالیت می کنند
این گروه حدود یک سال تآسیس شده  و هدف این گروه دفاع از اسلام "شناساندن اسلام و.....
از امروز هم وارد این وبلاگ شده و از طریق همین وبلاگ مسائلی را برای شما اشکار می سازد
والسلام
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین

(مدافعان حرم)
این مستند خاطرات مدافع حرم آقای عمار رحیم پور را به تصویر کشیده.عمار در این مستند از خاطرات بازگو نشده ی سوریه و عراق یادی کرد و از عملیات ها ی سخت و نفس گیر آن روز ها...
با سلام و ادب و احترام ویژه خدمت یکایک شما عزیزان و سروران
درنظر است تا نرم افزاری جامع درجهت معرفی کلیه شهدای مدافع حرم را تولید نماییم، این امر مستلزم برنامه نویسی دقیق و البته پشتیبانی تخصصی بیوگرافی شهدا است در گام اول ان شاالله اسامی شهدای مدافع حرم خوزستان را در این نرم افزار وارد خواهیم کرد و ان شاالله در فاز دوم اسامی شهدای مدافع حرم کل کشور و در صورت توان ان شاالله کلیه مدافعان حرم کشورهای مختلف را وارد خواهیم کرد.
نرم افزار مدافعا
درست و حسابی به گل در غلتیدیم یک گل مالی تمام عیار این وظیفه را نخبه های قطعه قطعه شده هواپیما به عهده گرفتند
در آستانه آنچه دارد روی می دهد یک پیام این طور در دود -گل تپیدن قلب و شعور ماها که تمام توان علمی ابهانه مان را برای توجیه نه موشک نبود هواپیما بود گذاشته بودیم وحدت بود ما با همه کسانی که بحث می کنند به جای حضرت آقا می گویند خامنه ای به جای دفاع مقدس می گویند جنگ هشت ساله به جای مدافعان حرم می گویند مدافعان بشار به علامت دستهای سید حسن م
کسی که بر در این خانه سر بلند نکردبه یک اشاره ی اقا به سروری برسداگرچه سائل او بی نیاز از دنیاستدر آخرت به مقامات بهتری برسد(علیرضا خاکساری)
شهادت امام باقر (علیه‌السّلام) که یک شهادت دارای پیام بود؛ لذا خود امام باقر وصیت کرد که بعد از او تا ده سال در منا به مناسبت این رحلت، یادبود برپا شود. در میان ائمه‌ی ما این بیسابقه است، بی‌نظیر است. یاد امام باقر، یعنی یاد سر برآوردن حیات دوباره‌ی جریان اصیل اسلامی در مقابله‌ی با تحریفها و مسخهائی که
کسی که بر در این خانه سر بلند نکردبه یک اشاره ی اقا به سروری برسداگرچه سائل او بی نیاز از دنیاستدر آخرت به مقامات بهتری برسد(علیرضا خاکساری)
شهادت امام باقر (علیه‌السّلام) که یک شهادت دارای پیام بود؛ لذا خود امام باقر وصیت کرد که بعد از او تا ده سال در منا به مناسبت این رحلت، یادبود برپا شود. در میان ائمه‌ی ما این بیسابقه است، بی‌نظیر است. یاد امام باقر، یعنی یاد سر برآوردن حیات دوباره‌ی جریان اصیل اسلامی در مقابله‌ی با تحریفها و مسخهائی که
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
شور حماسی مدافعان حرم و حاج قاسم سلیمانی
فاطمیه اول 98
17 دی ماه 98
هیئت جان نثاران امام زمان (عج) مشهد
وحید شکری
خاک ما خاک غیرت و ماییم

دانلود فایل صوتی و مشاهده متن در ادامه مطلب
(کربلا نصیبتون + شهادت)

متن مداحی:
خاک ما خاک غیرت و ماییم
از تبار کیان ایرانی
راه ما راه توست ای سردار
کلنا قاسم سلیمانی

ما را فدای شاه کرم آفریده اند
شمشیر ذوالفقار دو دم آفریده اند
ما از تبار مالک و مختار و میثمیم
مارا مدافعان حرم آفریده اند

همه جان به کف/همه سینه
گروه تحقیقاتی و پژوهشی مدافعان حق ، با ایجاد نظر سنجی ، قصد دارد که مطالبی در رابطه با حرام بودن آواز زن جمع آوری کند . لطفا در این پروژه ما را یاری کنید . با تشکر ! ((گروه تحقیقاتی ، پژوهشی و اطلاعاتی مدافعان حق ))
چرا صدای زن در آواز خواندن ، حرام است ؟
( می توانید از دیدگاه های علمی ،اجتماعی ، اسلام و قرآن ، سیاست و همچنین فلسفه بررسی کنید)
(توجه : این سوال چالشی بوده و در واقع قوانین بشرگرایان و آزادی گرایان غیراسلامی را نقض میکند)
کاش به جای پرداختن به حواشی ایجاد شده توسط سلبریتی ها ، جریان جبهه انقلاب ، چهره واقعی این قشر کریه الچهره را برای جامعه مشخص می کرد. راه مبارزه رسانه ای تماما واکنش نیست . بلکه باید همه مسایل پشت پرده افشا شود. از جمله : خط و مشی این افراد کجا وتوسط چه جریانی نگارش می شود؟ حامی مالی ، رسانه ای و حصار مصونیت انها کجاست؟ از جامعه بخواهیم چهره باطنی این اشباه الرجال را با چشم دل و ایمان بنگرند . ان وقت خواهیم دید لامذهبی ، لا قیدی ، ،بی اخلاقی چه بل
رمان دمشق شهر عشق بر اساس حوادث حقیقی از زمستان ۸۹ تا پاییز ۹۴ در سوریه و با اشاره به گوشه‌ای از رشادت‌های مدافعان حرم به‌ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید حاج حسین همدانی در بستر داستانی عاشقانه روایت شد.

هدیه به روح مطهر همه شهدا، سیدالشهدای مدافعان حرم حاج قاسم سلیمانی و همه مردم مقاوم سوریه

نسخه پی‌دی‌اف این داستان فرداشب تقدیم خواهد شد.

از شب‌های آینده با عاشقانه‌ای دیگر در حوزه جبهه مقاومت در خدمت شما عزیزان هستی
 « متن سرود مدافعان حرم »
ای شهیدان ای شهیدان عزت ما از شماای غیوران حسینی غیرت ما از شماپاسبان خیمه های زینبید و جان به کفدر ره یاری حق بازو به بازو صف به صفآبروی ما از شهیدان استزنده این خاک از خون یاران استپر زبختی ها خاک ایران استاین امنیت از برکت خون حسینی هاستراه خمینی وارث خونهای عاشوراستبه خدا که ای شهیدان همه چون دو نور عینیدهمه عاشقا فداتون که فدایی حسینیدفاطمیون شد مرکز دلهامادرم زهرا نقش پرچم هاوعده گاه ما مسجد القصیما با شهیدا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

کلیپ تصویری وقتی مدافعان حرم خواستن اسیر داعشی را بزنن 
*شهید محمودرضا بیضایی* جلو اسیر داعشی ایستاد ونگذاشت مدافعان حرم اورا بزنن وگفت: او الان اسیر است وتنها کتک زدن اسیر هم شیوه ی ما نیست

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
دیشب پس از یک ساعت و خورده ای دست و پا زدن در دریای لحاف و پتو بلاخره غرق خواب شدم...اما امشب اصلا خبری از خواب نیست، و ما همچنان باید در خدمت بی خوابی باشیم...نمیدونم (در واقع میدونم) برای چی دنیا اینجوریه که وقتی میخوای از فکرش بیای بیرون یکدفعه دوباره حرفش تو فامیل میفته و عکسش که از اون لباس های فضایی مانند پوشیده تو گروه فامیلی گذاشته میشه که رفته در خط مقدم مدافعان سلامت...واقعا چه دلیلی داره من دنیارو لعنت نکنم!؟
رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که رژه ۲۹ فروردین برگزار نمی‌شود.
دریادار سیاری: در سال ۱۳۹۹ طرح جایگزین رژه را اجرا خواهیم کرد؛ این طرح رژه خدمت با شعار مدافعان وطن- یاوران سلامت است که در سطح کشور اجرا خواهد شد.
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
تقویم را که ورق بزنی، 11شعبان به یمن قدمِ گل پسرامام
حسین(ع)، حضرت علی اکبر(ع)، روز جوان نامیده شده است.
غرض از اینکه روزها را به نام و یاد کسی نام گذاری می
کنند، این است که به او بگویند به یادت هستیم و به تو وآرمانها و آرزوهایت می
اندیشیم.
با افتخار می گویم که من یک جوان هستم،میراث یک انقلابی
سال 57 و نتیجه ی مدافعان وطن وهم دوره ی مدافعان حرم، آ ری ،من یک جوان هستم و
عاشق وطن.
من جوان سال 98 هستم، جوانی که اگرچه در دوره ی جنگ
وخمپاره نبوده ام ، اما د
سلام مامان!
امروز سر کلاس داشتم چند تا از نامه هایی که برای خواهرت هدی نوشته بودم را میخواندم، بچه ها صدایشان در آمده بود و مدافعان حقوق تو شده بودند که چرا برای تو نامه ننوشته ام و چرا بین بچه هایم تبعیض قائل میشوم!
گفتم برای زینب هم نوشته ام. گفتند حتما نوشته اید: مراقب خواهرت هدا باش! نکند صدایش را در بیاوری مگر نه میکشمت  :)))
جانِ مادر! راستش عذاب وجدان گرفتم‌. آمدم بنویسم هیچ هم اینطور نیست. خیلی هم دوستت دارم. فقط نمیدانم چرا نوشتن برای هدی
✒️human rightsحقوق بشر✒️human dignityکرامت انسانى✒️fundumental human rightsحقوق بنیادین بشر✒️human rights defendersمدافعان حقوق بشر✒️ Generations of human rights نسل هاى حقوق بشر✒️ Civil and political rightsحقوق مدنى و سیاسى✒️ Economic, social and cultural rightsحقوق اقتصادى، اجتماعى و فرهنگى✒️ Solidarity rightsحقوق همبستگى✒️ International Labour  organisation سازمان بین المللى کار✒️ Amnesty Internationalسازمان عفو بین الملل✒️ Human Right Watch سازمان دیده بان حقوق بشر
از اولین پست هام توی این وبلاگ ، پستی بود به نام " من یک intj  هستم " ... من بارها این ازمون رو تا قبل از دانشگاه داده بودم و همیشه تیپ شخصیتی" intj "  نتیجه ازمون شخصیتیم میشد . دیشب طی لینکی که یکی از دوستام برام فرستاده بود باز هم برای سرگرمی اون ازمون رو دادم ... نتیجه ش جالب بود .. تیپ شخصیتی ای که تمام سالهای قبل از دانشگاه ثابت بود تغییر کرده بود .. من دیگه " intj" نبودم ....
جالب شد نه ؟
بزارید مقایسه کنیم ...
من " intj " ای بودم که در طول دانشگاه " isfj" شدم ...

مستند عابدان کهنز یکی از بهترین مستندهایی بود که تاکنون دیده ام. موضوع مدافعان حرم، یکی از مهمترین و ضروری ترین موضعاتی است که می بایست به آن پرداخته شود و تاکنون مستندهای خوبی نیز در این موضوع ساخته شده است. این موضوع هر چند در عابدان کهنز نیز پرداخته شده است، اما داستان اصلی آن نیست.
ادامه مطلب
پس از یک نیم فصل نه چندان خوب، وحید امیری در نیم فصل دوم ستاره پرسپولیس بوده است. او در مقابل نساجی موفق به گلزنی شد و سپس برابر تراکتور علاوه بر ثبت یک گل، یک پاس گل هم داد.
اما در اولین بازی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ وحید امیری در غیاب اوساگوآنا و استوکس، در منطقه ای نزدیک به علی علیپور بازی کرد و نتوانست توانایی خود را آنطور که باید نشان دهد.
حالا شاید گل محمدی از بازی قبل درس گرفته باشد و امیری را به همان پست هافبک چپ منتقل کند. جایی که او یکی از بهتر
مانند دماوندایستاده ای، محکم و استوار..خاموش...اما هنوز آتشفشانایستاده ای و نظاره میکنی تنهایی ما راهفت سین بی سردار ما راسید مدافعان حرمکجای زینبیه ایستاده ای؟مدفون آرام شبانهکجای فاطمیه گریه می کنی؟پاره پاره تن، خونین بدن، روضه خوان دست و انگشترکجای حسینیه سینه میزنی؟دلیل تازه تر انتظاربه ما بگوکجای مهدیه ایستاده ایم؟چقدر فاصله داریم تا رجعتت؟
درود به شما همراهان گرامی،
عمل امشب مربوط به یکی از مدافعان حرم است که خمپاره باعث قطع انگشتان فالنکس شده بود، لذا جهت افزایش طول انگشت و کاشت ناخن (پیوند طبیعی ناخن) با تکنیک الیزاروف در مرحله اول درمان شد، و در مرحله دوم پیوند طبیعی ناخن صورت می‌گیرد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت Www.baharteb.blog.ir
 وقتی گفت می‌خواهد برود از شنیدن حرف‌هایش تعجب کردم گفتم اصلاً به شما نیاز نیست که بخواهید به آنجا بروید. شما روحانی هستید و می‌توانید همین‌جا بمانید و مردم خودمان را هدایت کنید اما می‌گفت رفتن به جمع مدافعان حرم برایم تکلیف است. چطور من روی منبر می‌روم و به مردم می‌گویم این کار را بکنید و این کار را نکنید بعد وقتی از منبر پایین می‌آیم خودم این کارها را انجام ندهم.⁉️ می‌گفتم الان پسرمان حسین کوچک است و دوست دارم شما در خانه کنارش باشی
ملی‌پوش
سابق کشورمان با تاکید بر اینکه پیروزی‌های مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران
نشان داد این تیم بی جهت در صدر بهترین‌های آسیا نیست گفت: دیدار با ژاپن
از فینال هم حساس‌تر است.

به گزارش
"ورزش سه"، رحمان رضایی اظهار داشت: روند نتایج تیم ملی ایران در بازی های
گذشته این نوید را می داد که ما در این بازی هم به پیروزی برسیم. حتی می
شد از قبل پیروزی با سه گل مقابل چی
دولت دنیا که تمنا کند
با که وفا کرد که با ماکند
دنیا هم دار مکافات است این هم درست است اری این روز ها دیگر صحبت از افرادی است که در جبهه بوده اند والان هم دارند از مقام جانبازی و ایثار گری سو استفاد میکنند بعضی هم این وسط شهید داده اند ولی هیچ توجهی به آنها نمیشود بله آنهایی که بر گشته اند و دارند زندگی میکنند الان بچه هایشان لقب آقا زاده گرفته اند اری این هم وضعیتی است که این نوع افراد میگویند که (این آقا زادگی ما بخاطر ژن خوب ماست که بعضی امسال
نقد مستند مرهم که به موضوع فاطمیون می‌ پردازد؛
مستند مرهم به کارگردانی مسعود زارعیان درباره شهید خدابخش خاوری معروف به علی شارژی است که در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت اکران شد.
مسعود زارعیان که فعال فرهنگی و از چهره‌های خاص عرصه مستندسازی در سال‌های اخیر محسوب می‌شود، در اثر تازه‌اش با نام «مرهم» به زوایای پنهان گروهی از مدافعان حرم و مجاهدین افغانستانی می‌پردازد که در سال ۹۲، با هدف دفاع از حریم دین اسلام و مسلمانان مظلوم سراسر دنیا
می دانی برادر، حساب و کتاب‌ های همه را به‌ هم‌ ریخته‌ ای. تو مصداق کامل «از آخر مجلس، شهدا را چیدند»، بودی. دست خالی و بی‌ ادعا آمدی اما زودتر و برنده‌ تر از همه رفتی و همه را حیران گذاشتی. مراسم تشییعت، شده‌ بود گردهمایی حسرت‌ به‌ دل‌ ها.

ادامه مطلب
#پیشنهاد_مطالعه
ازوقتی مهدی شهیدشده دوباربه این مطلب رسیدم که  این هفت سال جنگی که توی سوریه بودخدامهدی روبه مابخشیده بوده.باراول بعدازدیدن فیلم "به وقت شام" بود وباردوم بعدازخوندن کتاب "مرتضی و مصطفی" ‌.تازه فهمیدم مدافعان حرم باچه مشکلاتی دست وپنجه نرم میکردن  وباشهادت نوبت به نوبت دوستاشون چقدر سختی کشیدن.خدایاماروشرمنده شهدا نکن
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
شهید راه نابودی اسرائیل
دامنۀ منطقه
به قلم دکتر فتح الله دهقان: دفاع در همه ادیان، آئین ها و فرهنگهای متفاوت جهان امری مقدس است. به تبع آن نظامیان که مدافعان مردم و سرزمینشان می باشند از جایگاه خاصی برخوردارند. در ایران نیز نظامیان که مدافعان ایرانیان می باشند محبوبیت خاصی دارند. اخیرا طرح اعلان نیروهای نظامی ایران به عنوان تروریست توسط امریکا مطرح شده است. در این خصوص مواردی را به عرض می رسانم:
1-ابهام واژه تروریسم: واژه تروریسم تعریف مشخصی ندارد و بصورت یک برچسب د
رئیس
شورای شهر شاهین‌شهر گفت: شیر زنی همچون بی‌بی مریم بختیاری با آن‌همه
رشادت‌هایی که انجام داده باید سرمشق و الگوی زنان همیشه در صحنه ایران
اسلامی باشد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، همایش نکوداشت سردار بی‌بی مریم بختیاری عصر روز جمعه ۲۱
تیرماه با استقبال باشکوه مردمی در تالار شیخ بهایی شاهین‌شهر برگزار شد.
حسین ابراهیمی ناغانی د
دامنۀ منطقه

7164
به قلم دکتر فتح الله دهقان: دفاع در همه ادیان، آئین ها و فرهنگهای متفاوت جهان امری مقدس است. به تبع آن نظامیان که مدافعان مردم و سرزمینشان می باشند از جایگاه خاصی برخوردارند. در ایران نیز نظامیان که مدافعان ایرانیان می باشند محبوبیت خاصی دارند. اخیرا طرح اعلان نیروهای نظامی ایران به عنوان تروریست توسط امریکا مطرح شده است. در این خصوص مواردی را به عرض می رسانم:
1-ابهام واژه تروریسم: واژه تروریسم تعریف مشخصی ندارد و بصورت یک بر
من همون اول که با شهدا دوست شدم تصمیم گرفتم که شهدا رو به بچه های مدرسه معرفی کنم . خب مدرسه مون انجمنیه از این رو خواستم شهدا را به بچه ها معرفی کنم البته اینم بگم مدرسه مون عالیه هم بچه ها خوبن هم معلم هاو.... تقریبا هیچ وقتم جلوی فعالیت منو نگرفتن خدا خیرشون بده. بریم سراغ ادامه ی حرفام من سعی خودم رو کردم از طرفی موفق بودم و از طرفی نه . من نتونستم تقریبا کاری کنم بچه ها معرفت پیدا کنن به شهدا ولی توانستم تعدادی شهید رو به بچه بشناسونم الان بچه

تقدیم به شهدای مدافعا ن  حرم آذربایجانشرقی 22 شهید  
استقبال ازاشعار سر هنگ پاسدار جانباز  حاجی ستار رزاقی.
=============
باش وجانیندن گیچر یارین یولوندا یارلر
یاره خاطر قبول ایلر دگسه هرقد یارلر

میثم تماریدن تقلید ائدللر جنگیده
باک ایتمز یاره خاطر داریدن سردارلر

مرتضای عصره لبیک عرض ائدرجند خدا
رهبرین امرین ائدر اجرا بلی عمارلر

یا امیر المومئن باخ کشور ایرانیو ه
وار نقدری گور بویئرده میثم و تمارلر

اولمادی اوللار شهید بیر عده ایتسون
ین پاورپوینت در 26 اسلاید طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت اهنگ از مدافعان حرم و مطالبی از عضویت در سپاه پاسداران،فرماندهی ارتش عراق،نقش سرلشکر درصلح،نشان ذلفقار سردار،شهادت سردار سلیمانی،پیام رهبر انقلاب به مناسب شهادت سردار سلیمانی،واکنش ها به شهادت سردار سلیمانی و سایر مطالب مفید ارزنده درمورد شهید سردار قاسم سلیمانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
این پاورپوینت در 26 اسلاید طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت آهنگ از مدافعان حرم و مطالبی از عضویت در سپاه پاسداران،فرماندهی ارتش عراق،نقش سرلشکر درصلح،نشان ذلفقار سردار،شهادت سردار سلیمانی،پیام رهبر انقلاب به مناسب شهادت سردار سلیمانی،واکنش ها به شهادت سردار سلیمانی و سایر مطالب مفید ارزنده درمورد شهید سردار قاسم سلیمانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
رسیده نوکر عاصی و روسیاه عقیلهرسیده با طمع بخشش از اله عقیلهبه هر دری زدم و عبد سر به راه نبودممرا بخر که شوم عبد سر به راه عقیلهگناه و معصیت از چشم پُر گناه می افتداگر به دل برسد لطف یک نگاه عقیلهمرا خلاص کن از جایگاه آتش دوزخقسم به حرمت والا و جایگاه عقیلهخوشا به حال شهیدان جان فدایی زینبخوشا به غیرت شیرانِ در سپاه عقیلهبه یاد قلب سلیم مدافعان شهیدشسلام می کنم امشب به بارگاه عقیلهبه روز حشر که مُهر سکوت بر لب خلق استحسین، ذکر لب ماست در پنا

نام:رسول
 نام خانوادگی:عباسپور
 متولد:1380
 _دانش آموز مدرسه الیاسی
 _مجری مستندات روایتی از حسین،مدافعان حرم و انتظار به کارگردانی محسن مرادیان
 _مجری افتخاری رادیو جهان بین استان چهار محال و بختیاری
_طراح برتر غرفه ی پایی که جاماند نمایشگاه مدرسه ی    انقلاب شهرستان اردل
به نام خدای شنهای طبس
پیام شهدا امروز به من و تو و ما این است...ما که از حلالـش گذشتیـم!شما نمیتوانید از حرامش بگذرید؟درک اینکه برخی چطور زن و بچه و مال و زندگی و جایگاه شان را در اجتماع رها میکنند و جانشان را به خطر میاندازند تا در کشور دیگری امنیت ایجاد کنند برای همه آسان نیست!در این اوضاع که دیش ماهواره در هر خانه ای مانند قارچ روییده و دشمن با مدیریت و علم رسانه خزعبلات را به خورد ملت ها میدهند بصیرت یافتن و فهم صحیح خیلی آسان نیست!برخی بر ای
شهید مدافع حرم «مجید قربانخانی» ۳۰ مرداد ماه سال 1369 در تهران دیده به جهان گشود. وی در فضای مجازی به «مجید سوزوکی» معروف است، مجید سوزوکی مدافعان حرم ماجرای جالبی دارد، از تحول یکباره تا حضورش در سوریه و سپس شهادتش که در عرض کمتر از یک ماه اتفاق می افتد از او اسطوره ملموسی برای نسل امروز ساخته.
ادامه مطلب

از مرگ هیچ هموطنی خوشحال نمی شویم، انقلابی باشد یا ضدانقلاب، مسلمان باشد یا بی دین، با قاسم سلیمانی عکس یادگاری داشته باشد یا از شهادت قاسم سلیمانی خوشحال شده و قاسم سلیمانی ها را در فضای مجازی، مدافعان اسد بنامد. برای همه هموطنان آرزوی آمرزش و غفران داریم.
در هواپیمای مرگ نیز همه قشر آدمی حضور داشت. مومن و با تقوا، دوست دار انقلاب و میهن یا وطن فروش و خودباخته؛ اما مرگ همه آنها باعث تأثر ماست. من برای همان بابایی هم که از قاسم سلیمانی ها مت
چند نکته برای مسافران نوروزی که قصد سفر خارجی به ویژه ترکیه را دارند:
۱. طبق برخی اخبار، ویروس کرونا به ترکیه هم رسیده و به خاطر از دست ندادن پول توریست های عزیز به ویژه ایرانی ها از اعلام آن خود داری می کنند. نکند با سفر به ترکیه ارز از کشور خارج و کرونا را وارد فرمایید.
۲. آنانکه خیلی به امامزاده های ترکیه اعتقاد دارند و حاجت می گیرند، بدانند خروج ارز از کشور در این شرایط تحریم، ضربه به اقتصاد نظام و امری مذموم است و از نظر بعضی بزرگان حرام؛ پس
نور چشمان حسین و به حسن یار آمد
میوه ی قلب نبی ، جان علمدار آمد
زینت نام علی ، فاطمه ی ثانی شد
بر اسیران ره شام " پرستار " آمد
( قدح)
سالروز ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار مبارک
یاد و خاطره تمام شهدا ، خاصه مدافعان حرم و شهدای خان طومان گرامی باد .
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
چهره‌های لیگ برتر در فصلی که گذشت چه کسانی بودند؟ هر روز داستان یکی از آنها را مرور می‌کنیم.
بروس‌لی در یکی از جملات معروفش گفته است:
«من از کسی نمی ترسم که ده‌هزار ضربه را یک بار تمرین کرده است، از کسی می
ترسم که یک ضربه را ده‌هزار مرتبه تمرین کرده باشد.» به همین دلیل است که
مدافعان و دروازه‌بانان لیگ برتر حسابی از کی‌روش استنلی می‌ترسیدند.
بازیکنی که شاید فقط یک مهارت داشت و فوتبال را که بازی با پاست بیشتر با
سر بازی می‌کرد اما همان ی
از مهمترین مشکلات FATF ترجمه ی "تروریست" از نگاه غرب با ایران هست .بدیهی است که نگاه ایران با آمریکا در خصوص "تروریسم" متفاوت است.
حال که آمریکا  سپاه را در لیست تروریست ها  قرار داد آیا تکلیف  FATF  برای برخی متولیان و مدافعان دیروز FATF، مانند نجفی ، نماینده ی بابل ، مشخص نشده است؟!!
تا بیش از این دیر نشده است این دوستان باید نظر خود در خصوص FATF را متعادل کنند.
ان شاء الله
امام خامنه ای مدظله العالی:
امام حسین(علیه‌السّلام)، جزو مدافعان ایده‌ی صلح امام حسن(ع) بود. وقتی که در یک مجلس خصوصی، یکی از یاران نزدیک - از این پُرشورها و پُرحماسه‌ها - به امام مجتبی‌(علیه‌الصّلاةوالسّلام) اعتراضی کرد، امام حسین با او برخورد کردند: «فغمز الحسین فی وجه حجر». هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید که اگر امام حسین به جای امام حسن بود، این صلح انجام نمی‌گرفت. نخیر، امام حسین با امام حسن بود و این صلح انجام گرفت و اگر امام حسن(علیه‌السّل
بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله‌ی فلسطین علاوه بر این که یک طرح استعماری برای تداوم استعمارگران بوده و هست؛ طرحی است که برای جلوگیری از اتحاد و قدرتمندشدن مسلمانان در منطقه و ایجاد یک جبهه‌ی محکم و مقاوم اسلامی دنبال شده است.
و حرکت در جهت حل این مسئله، پاسخ به ندای کمک‌خواهی یاللمسلمین مظلومان است. این پاسخ همه‌جانبه، امری واجب کفایی است.
و برای رسیدن به مراتب قرب، امر واجب امری است که نباید از آن چشم‌پوشی نمود.
بلکه اگر کسی در این شرایط ای
بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله‌ی فلسطین علاوه بر این که یک طرح استعماری برای تداوم استعمارگران بوده و هست؛ طرحی است که برای جلوگیری از اتحاد و قدرتمندشدن مسلمانان در منطقه و ایجاد یک جبهه‌ی محکم و مقاوم اسلامی دنبال شده است.
و حرکت در جهت حل این مسئله، پاسخ به ندای کمک‌خواهی یاللمسلمین مظلومان است. این پاسخ همه‌جانبه، امری واجب کفایی است.
و برای رسیدن به مراتب قرب، امر واجب امری است که نباید از آن چشم‌پوشی نمود.
بلکه اگر کسی در این شرایط ای
فیلم کوتاه سید حسین به کارگردانی حسین نصیری کویج در شهرستان اردبیل در تابستان 1395 تهیه و تولید شد. این فیلم 18 دقیقه ای با مفهوم مدافعان حرم در اردبیل ساخته شد. جهت دانلود این فیلم زیبا بر روی لینک های زیر کلیک کنید:
دریافتعنوان: سید حسین پارت اولحجم: 18.3 مگابایتدریافتعنوان: سید حسین پارت دومحجم: 20.8 مگابایت 
بمناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر موزیک ویدیو بسیار زیبایی از سامی یوسف برای دانلود مخاطبین هیأت آماده کرده ایم؛ امیدواریم لذت ببرید.
برای دانلود ویدیو بروی لینک های زیر کلیک کنید:
کیفیت : Sami Yusof - My Ummah | 480P
کیفیت : Sami Yusof - My Ummah | 720P
« اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،  التماس دعا »
____________مطالب مرتبط:- دانلود مجموعه 92 نوار نوحه های کمیاب و قدیمی محرم- دانلود مجموعه 54قصه صوتی کودکانه- دانلود 11نوار از ماندگارترین تلاوت های مشهورترین قاری
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
رسیده نوکر عاصی و روسیاه عقیلهرسیده با طمع بخشش از اله عقیلهبه هر دری زدم و عبد سر به راه نبودممرا بخر که شوم عبد سر به راه عقیلهگناه و معصیت از چشم پُر گناه می افتداگر به دل برسد لطف یک نگاه عقیلهمرا خلاص کن از جایگاه آتش دوزخقسم به حرمت والا و جایگاه عقیلهخوشا به حال شهیدان جان فدایی زینبخوشا به غیرت شیرانِ در سپاه عقیلهبه یاد قلب سلیم مدافعان شهیدشسلام می کنم امشب به بارگاه عقیلهبه روز حشر که مُهر
بسم رب الشهدا و الصدیقین 
پاسدار رشید سپاه اسلام محسن محمدی که جزو مدافعان حرم بود ، شب گذشته در رزمایش آمادگی سالیانه نیروهای رزمی تیپ انصارالمهدی(عج) استان زنجان در منطقه دادلو زخمی و بر اثر شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
شهادتت مبارک
@zakhmiyan_eshgh
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
اگرچه شما به عنوان یک دروازه بان کار مهمی به عهده دارید اما نباید فراموش کنیدکه جزئی از دفاع هستید.یک دروازه بان خوب ارتباط خوبی با هم تیمی ها برقرارمی کند.صحبت با مدافعین بهترین راه رهبری یک تیم است.
شما به عنوان دروازه بان مانند چشم های تیم عمل می کنید.زاویه دید شما نسبت به زمین مناسب است و می توانید به راحتی پیشرفت بازی را ببینید.این زاویه دید به شما کمک می کند که مدافعان را راهنمایی کنید.و آنها را از خطرات احتمالی آگاه سازید.این کار را به و
اگرچه شما به عنوان یک دروازه بان کار مهمی به عهده دارید اما نباید فراموش کنیدکه جزئی از دفاع هستید.یک دروازه بان خوب ارتباط خوبی با هم تیمی ها برقرارمی کند.صحبت با مدافعین بهترین راه رهبری یک تیم است.
شما به عنوان دروازه بان مانند چشم های تیم عمل می کنید.زاویه دید شما نسبت به زمین مناسب است و می توانید به راحتی پیشرفت بازی را ببینید.این زاویه دید به شما کمک می کند که مدافعان را راهنمایی کنید.و آنها را از خطرات احتمالی آگاه سازید.این کار را به و
حجت الاسلام ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: چهارمین کنگره ادبی سراسری «عقیله العرب» به زبان ترکی با هدف تبیین جایگاه حضرت زینب (س) در زنده نگه‌ داشتن قیام عاشورا، مهر امسال در ارومیه برگزار می‌شود.
شرکت در این کنگره سراسری برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی آزاد بوده و زبان ارسال آثار باید ترکی آذربایجانی باشد و از هر شاعر حداکثر ۵ اثر پذیرفته خواهد شد.
۱۰ مهر، آخرین مهلت ارائه آثار برای حضور در ای
سربازان سردار سلیمانی؛ شهید محمد استحکامی جهرمیشهادت را به هر کس نمی دهند و خدا به بندگان ویژه ی خود می دهدآرشیو زندگی نامهشهید محمد جهرمی در بیست و هفتم مهر ماه 1394 در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به شهادت رسید.
 محمد استحکامی فرزند مهدی در چهاردهم تیر ماه 1362 در جهرم متولد شد. محمد از مدافعان حرم حضرت زینب(س) در بیست و هفتم مهر ماه ۹۴ در مبارزه با تکفیری های تروریست در دفاع از حرم حضرت عقیله بنی‌هاشم(س) به شهادت رسید. شهید استحکامی در عصر روز تاسوعا
راوی: همسرشهید
امروز وقتی با عجله برای خرید دارو وارد داروخانه شدم ناخودآگاه چشمم به تلویزیون روی دیوار نصب شده افتاد که داشت شهید جاویدالاثر عباس آسمیه را نشان میداد.
برای چند لحظه انگار فراموش کردم وارد داروخانه شدم و ذهنم رفت پیش پدر و مادر چشم انتظار شهید.
بی اختیار به یاد شهید اینانلو و دخترش حلما افتادم. پدر حلما هم در واقعه خان طومان در کنار عباس آسمیه شهید شد و پیکرش برنگشت...
در تلاطم ذهن خودم بودم که با حرفای سنگین خانم دکتری که پشت
سردار حق بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا؛ریخته شدن خون شهیدان،انقلاب را بیمه کرده استچهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
فرهنگی-اجتماعیاین انقلاب با سختی‌های فراوان به‌دست‌آمده که همواره بر نقشه‌های دشمن علیه انقلاب فائق شده است.محمدعلی حق‌بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد:از صدر اسلام تاکنون خون‌های زیادی برای حفظ و حراست اسلام بر زمین جاری‌شد
بمناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر موزیک ویدیو بسیار زیبایی از سامی یوسف برای دانلود مخاطبین هیأت آماده کرده ایم؛ امیدواریم از دیدن این موزیک ویدیو لذت ببرید.

مشخصات
عنوان: موزیک ویدیو سامی یوسف به اسم مادرفرمت فایل: MP4حجم فایل: 53 مگابایتتاریخ انتشار: 11:16 - 97/12/01منبع: هیئت رهروان حجت (عج) بردخونامتیاز:

لینک های دانلود
  موزیک ویدیو سامی یوسف - مادر | 15.57MB | 480p  موزیک ویدیو سامی یوسف - مادر | 38.29MB | 720p

رمز فایل
   r-hojjat.blog.ir
____________مطالب مرتبط:- د
متن درادامه مطلب
این روزا پای علم---غم میزنه به دلم
شبا تا صبح میبینم---خواب حرم تاحرم
چی میشه خط نزنی---دوباره اسم منو
پاهام طلب میکنه---پیاده اومدنو
گناه این دله من---چیه که جوری شده
همه میان حرم و کارمن---فقط صبوری شده
منم باید برم به مدد امام رضا-پیاده از نجف تا به دیار عاشقا
به مرکز جنون تا برسم به کربلا

حسین آقام آقام- حسین آقام آقام آقام

آهای مسافری که---عازم این سفری
قول میدی کرببلا---اسم منم ببری
گریه ها وقتی گرفت---فضای چشم تورو
یه بارحرم ب
تا نیمه ی راه : خاطرات شفاهی خدیجه میرشکار اولین زن اسیر ایرانی
تا نیمه ی راه : ابوالقاسم علیزاده، نشر شمشاد
معرفی:
داستان همه عروس دامادها یه طرف، داستان حبیب و نامزدش یه طرف. عاشقانه های دامادی که آرام آرام مقابل عروسش جان می دهد و شکنجه هایی که عروس تنها به جان می خرد تا…
بریده کتاب(۱):
هنوز جمله تمام نشده بود که صدای شلیک گلوله به گوشم رسید. ناخودآگاه به اطراف خیره شدم…. کمی دقیق تر شدم باورم نمی شد. با وحشت واضطراب خاصی گفتم: حبیب! عراقی ها
تا ظهر هر لحظه هوا گرم‌تر می‌شد و تنور #جنگ داغ‌تر و ما نه وسیله‌ای برای خنک کردن داشتیم و نه پناهی از حملات داعش. 

آتش داعشی‌ها طوری روی شهر بود که حلیه از دیدار عباس ناامید شد و من از وصال حیدر! می‌دانستم سدّ مدافعان شکسته و داعش به شهر هجوم آورده است، اما نمی‌دانستم داغ شهادت عباس و ندیدن حیدر سخت‌تر است یا مصیبت اسارت... 

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم حضورتان

https://eitaa.com/dastanhaye_mamnooe
https:/
نرم‌افزار پاورپوینت یکی از پر طرفدار ترین نرم افزار ها برای ساخت ارائه مطالب در جلسات، سخنرانی، کلاس و جاهای دیگر می باشد.یکی از ویژگی‌های یک ارائه‌ی خوب آن است که علاوه بر داشتن محتوای خوب و سازمان‌دهی‌شده، کسل‌کننده هم نباشد و بیننده را با خود همراه کند. یکی از روش‌هایی که برای ایجاد اسلایدهایی جذاب و دیدنی می‌توان به کار گرفت، استفاده از پس‌زمینه‌های مناسب در اسلایدها و نیز داشتن متن‌های متحرک و نمودارهای زیباست.قالب آماده پاور
نه دانشگاه بلکه «مدرک‌گاه» است. و در این مدرک‌گاه لاجرم دانشجو به مدرک‌جو و استاد به کارمند تقلیل می‌یابد. همه‌چیز در این فضای نابسامان نومیدکننده است؛ دانش‌ورزی و خلاقیت و انگیزه سرکوب می‌شوند و میدان بیهودگی و بیکاری و بیگاری فراهم می‌شود. علم در این میدان شکلی کاریکاتوری به خود می‌گیرد و از ماهیت خود تهی می‌گردد. تلاش و جدیت علمی اندک مدافعان و فعالان راستین علم در این میدان مسموم نیز تحقیر و تحدید و تهدید می‌شود.
مسعود زمانی مقدم
مدتی قبل, به مستنداتی متقن و بیّن , از تخلفات یکی از مدیران دسترسی پیدا کردم !
با نهی از منکر و امر به معروف شروع کردم, فایده ای نداشت!
نزدیک که شدم ,دیدم  این مدیر متخلف, حامیانی دارد!
نزدیکتر شدم, تعداد بیشتری از حامیان را دیدم !
هر چه بیشتر نزدیک شدم , حامیان این مدیر متخلف نیز فزونی یافت!!
مرگبار !!! اینکه, غالب حامیان و چانه زنان و مدافعان این مدیر متخلف ,مسئولانی بظاهر متشرع اند!
بیشتر از تخلف آن متخلف،عدم برخورد با متخلف و رفتار منافقانه ی ب
خانواده های محترم عطاردی و کلیه بیوت وابسته
درگذشت پدرتان
#مرحوم مغفور شادروان غلامحسین عطاردی
چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند
ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست
این ماتم جانگداز را به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می نماییم .
با احترام - ما را سوگوار ماتم خویش بدانید .
مدافعان سلامت روستا  --- پایگاه های مقاومت بسیج ثارال
خوب که نگاه کنی، لشکر جهانیِ آخر الزمان دارد تکمیل می ‌شود. شاهدش اهتزاز پرچم ‌های زرد رنگ «زینبیون» در کنار آن پرچم سه ‌رنگ همیشه سرافراز است. شاهدش قلب ‌های شرحه ‌شرحه از فراق و خشم ‌های فرو خورده مجاهدان پاکستانی مدافع حرم در مراسم وداع با فرمانده محبوبشان است... و نمی ‌دانی اسم فرمانده که به میان می ‌آید، چه ‌ها که بر دل بچه ‌های دل ‌نازک زینبیون نمی‌ گذرد. از خودشان بپرسی، برایت می‌ گویند که هیچ فرماندهی برایشان عزیزتر از حاج حیدر
به نام خدا
این چند روزه که مردم درگیر بیماری کرونا هستند، رفقای مهدی یاور هنوز فعالند و سعی میکنند دوشا دوش دیگر گروه های جهادی و مدافعان سلامت تا جایی که میتوانند کار جهادی کنند.
داخل این چند روزه فعالیت های زیادی انجام دادیم که چندتاش را براتون نام میبرم: 
۱-طراحی و ساخت پیک مهدی یاوران برای کودکان تا در ایام تعطیلی از وقت خود به درستی استفاده کنند.
۲-توزیع کتاب بین بچه ها برای ترویج کتاب خوانی و استفاده درست از وقت تعطیلی و افزایش علم و سطح
کمیسیون فدرال بازرگانی آمریکا گوگل را مجبور به پرداخت غرامتی ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون دلاری کرده است. علت اخذ این جریمه بی توجهی یوتیوب به حفظ حریم شخصی کودکان عنوان شده است.
از میان ۵ نفر اعضای کمیسیون یادشده سه نفر بر علیه یوتیوب و دو نفر به نفع آن رای دادند و لذا این شبکه اجتماعی در نهایت محکوم گردید. اولین بار وزارت دادگستری امریکا خواستار بررسی این موضوع شده بود.
اخذ جریمه از یوتیوب ماه گذشته تایید شده بود، اما این اولین بار است که رقم جریمه ها
از همرزمانش با شهید حاج سیدحمیدتقوی فر قرابت بسیاری داشت تا جایی که وصیت کرده بودند پیکرش را حسین به خاک بسپارد.
حسین همیشه و حتی یک وقت هایی با بغض در مورد شهیدتقوی صحبت میکرد و می‌گفت: 
"این آدم به قدری بزرگ است که درکش نکردم" 
حالت پدر و پسری و رفاقتی شدیدی با هم داشتند. رابطه اش با شهید تقوی به حدی پیوسته بود که وقتی مجروح شد گفت مرا کنار شهید تقوی یا پدرم دفن کنید. سرکشی به جانباز ها و بچه های مجاهد داوطلب را وظیفه خود میدانست و هر وقت میتوا
بسم الله

در مسلخ عشق جز نکو را نکشندروبه‌صفتانِ زشت‌خو را نکشند
 گر عاشق صادقی ز مردن مهراسمردار شود هر آن‌که او را نکشند...
برای امثال حاج قاسم عزیز ما انتظاری جز چنین پروازی خطاست. او به آن‌جایی که باید رسید. امروز که عزیزی - که خود بیش از من می‌گریست - از من خواست آرام باشم گفتم گریه‌ام بیش‌تر بر خودم است... بارها در حسرت مدافعان حرم با خود خوانده‌ام «چون ناکسان ننگ سلامت ماند بر ما...». شهادت اتفاق نیست؛ فرآیند است. اگر شما هم مثل من می‌
خبر
طارمی بازی تیم ملی با هنگ کنگ را ازدست داد

طارمی بازی دوم ریوآوه در لیگ پرتغال را بدلیل همین مصدومیت از دست داده بود اما در بازی حساس با اسپورتینگ سه پنالتی گرفت و بارها توسط مدافعان حریف درو شد تا بازی رسمی تیم ملی را از دست بدهد. 

کد خبر: ۹۲۲۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶ 04 September 2019

مهاجم تیم ملی در سفر به هنک کنگ ملی پوشان را همراهی نخواهد کرد و به مداوای آسیب اش خواهد پرداخت.
به گزارش تابناک ورزشی به نقل از فدراسیون فوتبال،
نوشتاری که از نظر میگذرانید نظرات و انتقادات آیت الله بهجت ، در باب وحدت وجودِ مورد نظر عرفا است . مطالبی که از آیت الله بهجت نقل شده است به خوبی بیانگر دیدگاه ایشان در باب وحدت وجود و اختلاف نظرشان با عموم عرفا و فلاسفه در این باره است.در کتاب زمزم عارفان ، پرسش و پاسخی به این شرح از ایشان نقل شده :در پاسخ این جانب که پرسیدم : « آیا وحدت وجودی را که اهل عرفان می گویند ، قبول دارید یا نه ؟ » ، فرمودند :آنان از این جهت مصیب هستند و از یک جهت ، در اشتب
 بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در اقدامی جالب توپ را در اختیار تیم میزبان قرار داد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، دو تیم شهرخودرو و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه امام رضا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل در جریان است.
*به مناسب روز نیروی دریایی در ابتدای بازی بنری جلوی بازیکنان قرار داده شد.
*استقبال خوبی از این دیدار صورت نگرفته و هواداران کمی در ورزشگاه امام رضا حضور دارند.
*حدود ۵۰هوادار آبا
برادر عزیزم جناب حجت الاسلام والمسلمین سید حامد صالحیان
موضع انقلابی و توفنده شما در نفی رفتارهای هنجارشکنانه جریان لیبرالیسم فرهنگی شهر که خشم اصحاب فتنه را به همراه داشت دوستان فعال شما در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را دلگرم و شاد نمود.
امید است آن دست از مسئولان غفلت زده ای که تضعیف هویت مذهبی شهر توسط افراد مرموز و خودباخته و بی هویت را نادیده گرفته و معاملات پشت پرده اقتصادی و سیاسی را بر انجام رسالت خویش در صیانت از حریم ارزش ها ترجیح

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 1 دقیقه 1 ثانیه

نظر آقای محمد حسین زاده،  فعال سیاسی،  کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان رودسر و املش ، درخصوص مدافعان حرم و جبهه ی مقاومت

"دشمنان قسم خورد
نماهنگ مهدی یاوران در ایام کرونا
برای دیدن نماهنگ ویژه و تصاویر فعالیت های مجموعه مهدی یاوران بر روی عبارت بالا کلیک کنید.
به نام خدا
این چند روزه که مردم درگیر بیماری کرونا هستند، رفقای مهدی یاور هنوز فعالند و سعی میکنند دوشا دوش دیگر گروه های جهادی و مدافعان سلامت تا جایی که میتوانند کار جهادی کنند.
داخل این چند روزه فعالیت های زیادی انجام دادیم که چندتاش را براتون نام میبرم: 
۱-طراحی و ساخت پیک مهدی یاوران برای کودکان تا در ایام تعطیلی از

میلیون ها جوجه را تلف کردند برای آن که قیمت ها پایین نیاید. صدایی از مدعیان حمایت از حیوانات به گوش نرسید. آنهایی که در حمایت از سگ های ولگرد تجمع می کردند دیگر آفتابی نشدند. مخالفان قطع کردن درخت و مدافعان طبیعت و محیط زیست خفقان گرفتند.
به آمریکا خرده می گرفتیم که چرا گندم مازاد خود را به دریا می ریزد اما به مردم فقیر آفریقا نمی رساند؟
بارها تصاویر معدوم سازی سیب و سیب زمینی برای کنترل قیمت ها منتشر شد و صدایی از کسی برنخواست. آفریقا نه کشو
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره ده)
در جریانید دیگه که در حال حرکت به سمت مرز مهران بودیم از تهران با پراید.
برای ناهار توقف کردیم.
اسم موکب مدافعان حرم بود.
چند روز قبل حرکت ما، یکی از اهالی شهرمون تو اینستا استوری کرده بود تصویر این موکب رو.
برام جالب بود که ماهم تو همون موکب توقف کرده بودیم.
موکب بزرگی بود.
ظاهرا اهالی افغانستان این موکب رو زده بودند.
داخل چادری بزرگ رفتیم نشستیم.
سفره پهن بود و زائران در حال میل غذا بودند.
ما هم رفتیم نشستیم س
سپاه نیوز: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با دعوت از ملت ایران برای حضور حماسی و دشمن شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، تلاقی ایام اربعین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با این یوم الله عظیم را معنادار و پیام آور پایبندی ایرانیان به آرمان‌های مقاومت و ادامه راه شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم و امنیت کشور دانست. به گزارش روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از این بیانیه آمده است:۲۲ بهمن ماه در هر سال فرصت مجددی برا

هنوز یک ماه از آسمانی شدن فرمانده نگذشته که خبر پروازت از راه رسیده خانطومان باز هم شهید می‌طلبد. برادرم! خوب می‌دانم مزد همه این همه سال‌ دوری و دویدن و نخوابیدن و دربدری و خانه‌به‌دوشی جز شهادت نیست اما کاش فکری هم برای دل ما می‌کردی... یک دل سیر ندیدیمت و دیدارمان افتاد به قیامت.... رفیق شفیقت محمد را که دیدی سلام مرا هم برسان. سه‌سالی میشود که منتظر رسیدنت مانده... شهادتت مبارک برادر عزیزم شهید اصغر پاشاپور شهید محمد پورهنگ حلب خانطوم
رمان زیبا و واقعی دلارام من.
نویسنده: فاطمه شکیبا (فرات).
ژانر: اجتماعی.
خلاصه: حوراء دختری است در خانواده‌ای ثروتمند اصفهانی؛ اما با بقیه خانواده‌اش فرق دارد؛ تفاوت حوراء، شاید به نظر دیگران عجیب بیاید اما او عاشق این تفاوت است. تفاوتی که در آخر، او را به دلارام می‌رساند.
پدر حوراء سال‌هاست از دنیا رفته و چیز زیادی درباره پدرش نمی‌داند، گرچه ناپدری‌اش هرچه خواسته دراختیارش گذاشته؛ حوراءِ نوزده ساله به دنبال خود، خانواده و دلارام حقیقی
تیزر #فیلم #به_وقت_شام
رده‌ی سنی: ۱۴+➖➖➖➖➖➖➖➖➖نویسنده و کارگردان: ابراهیم حاتمی کیاهزینه فیلم: ۸میلیارد توماناز پرفروش ترین فیلم های سینمای ایرانساخت: خرداد ۱۳۹۶کشور: ایرانبرندهٔ تندیس بهترین فیلم از هفتمین جشن سینمایی ققنوس
لینک دانلود:https://b2n.ir/483330

#فیلم سینمایی #به_وقت_شام
نویسنده و کارگردان: ابراهیم حاتمی کیامدت زمان: ۱۱۵ دقیقهکشور سازنده: ایرانهزینهٔ فیلم: ۸ میلیارد تومانبرندهٔ تندیس بهترین فیلم از هفتمین جشن سینمایی ققنوساز

سلام و عرض ادب و احتراماعضای بزرگوارمجمع
به استحضار می رساند باحمایت های ارزشمندشما نیکوکاران گرانقدرمدافعان سلامتکادر درمانی وپزشکان بیمارستان ضیائیان تهران مرکزنگهداری بیماران کروناییدر منطقه ابوذر( فلاح) میهمان شما بزرگواران بودند

حضرت امام سجاد علیه السلام ملقب به زین العابدین فرزند امام حسین علیه السلام و چهارمین امام شیعیان هستند که در دوران پر از اختناق اُموی می زیسته اند. ایشان همواره از جانب ماموران تحت نظر بودند و رفت آمد آن حضرت شدیداً کنترل می شده است. به همین دلیل مردم نمی توانستند از محضر ایشان استفاده کافی نمایند.آن حضرت برای مقابله با این خفقان و کنترل شدید حکومت از سلاح دعا و مناجات استفاده نموده و مجموعه ی صحیفه سجادیه از طرف ایشان املا گردید و فرزندان
هر روز شهر شاهد شهدایی بود که یا در خاکریز به خاک و خون کشیده می‌شدند یا از نبود غذا و دارو بی‌صدا جان می‌دادند، اما عمو پناه مردم بود و عباس یل مدافعان شهر که همه گرد ما نشسته و گریه می‌کردند. 

می‌دانستم این روزِ روشن‌مان است و میترسیدم از شب‌هایی که در گرما و تاریکی مطلق خانه باید وحشت خمپاره‌باران داعش را بدون حضور هیچ مردی تحمل کنیم... 

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم حضورتان

https://eitaa.c
به نام خدا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتمدت زمان: 10 دقیقه 54 ثانیه

منبع: https://sapp.ir/khamenei_ir
سلام علیکم خدمت همه عزیزان گرامی و گرانقدر
واقعاً شهادت این سردار بزرگوار بهتر است بگویم سپهبد تسلیت باد به همه ایران به خصوص خانواده این بزرگوار و تبریک باد به روح مطهر خود این بزرگوار تاکنون شاید به شوخی بنده به دوستانم می گفتم که دوست دارم شهید شوم اما از امروز صبح به طور قاطع می گویم که ای کاش من هم شهید شوم واقعاً لذت عجیبی دارد اکنون این را می نویسم بغض عجیبی در گلویم می باشد واقعاً شهادت لیاقت میخواهد که دعا کنید لیاقت شهادت را داشته
معرفی کتاب
این کتاب روایتی است از خاطرات یکی از مدافعان حرم که در جریان عمل جراحی برای لحظاتی از دنیا می رود و سپس با شوک در اتاق عمل، دوباره به زندگی برمی گردد؛ اما در همین زمان کوتاه چیزهایی دیده که درک آن برای افراد عادی سخت است.از دیدگاه قرآن و روایات، برزخ و قبر یک چیز است که گاهی از آن به عالم قبر و گاهی از آن به عالم برزخ یاد می شود. برزخ در لغت یعنی چیزی که حایل بین چیزی و چیز دیگر باشد.ازاین رو به جهانی که میان دنیا و آخرت واقع می شود برزخ

دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 17:45 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شد و با برتری 2 بر صفر سرخپوشان خاتمه یافت. سیامک نعمتی در دقیقه 45 و علی علیپور در دقیقه 89 برای پرسپولیسی‌ها گلزنی کردند.
ترکیب پیکان: مهدی امینی، مهران موسوی، فراز امامعلی، محمد قاضی (77 - عیسی آل‌کثیر)، ماهان رحمانی، مارکو وکسوویچ، آرمان قاسمی، حجت حق‌وردی، شاهین ثاق
همه میگن کاش جلوی کرونا رو تو همون چین میگرفتن تا وارد کشورهای دیگه نشه.

حالا فهمیدید چرا جلوی داعش رو تو همون سوریه و عراق گرفتن؟
ادامه مطلب
شور ناب مناجاتی اربعین و مدافعان حرم
شب نوزده رمضان 97
هیئت مکتب الزهرا تهران
حسین طاهری
این روزا پای علم غم می زنه دل من

(متن و سبک این نوحه رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

ادامه مطلب
در روز اشتباه پرتعداد مدافعان لیورپولی، آن ها حتی خوش شانس هم بودند که تنها سه بار دروازه شان باز شد.

به گزارش "ورزش سه"، در همان ده دقیقه ابتدایی حرکات فوق العاده دلوفئو از سمت چپ، نشان داد که لیورپول کار آسانی را در مقابل واتفورد ندارد اما پس از برخورد فن دایک با وینگر سابق بارسلونا که منجر به مصدومیت و تعویض این بازیکن شد، بسیاری تصور کردند که خطری از جانب واتفورد خط دفاعی لیورپول را تهدید نمی‌کند اما تازه بعد از این تعویض بود که موتور ش
 خاطره ای از یکی از همرزمان فرمانده شهید حجت باقری(مدافع حرم)
همرزم فرمانده شهید «حجت باقری» گفت: «یک روز دیدم شهید باقری با سر و وضع خاکی و گلی داخل اتاق شد. گفتم فرمانده چه خبر؟ کجا بودید که اینطور خاکی و گلی شدید؟  لبخند ملیحی زد و نشست. می‌دانستم از گفتن موضوع خودداری می کند.
چند روزی این ماجرا تکرار شد تا اینکه یک شب که شیفت بودم گاه و بی گاه خوابم می برد و چرت می زدم  که یک لحظه متوجه شدم سایه ای از جلوی چشمانم رد شد وسوسه شدم و سایه را تعقی
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد که این مسابقه در پایان به سود شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان در این مسابقه با برنامه ریزی روی ضد حملات چند موقعیت را توسط الجبوری از دست داد اما روی یک ضربه کرنر دروازه پرسپولیس را باز کرد تا 3 امتیاز شیرین از شاگردان کالدرون بگیرد.
مهدی تارتار که پیش از این اعلام کرده بود آرزویش با تیمش شکست دادن پرسپولیس ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ علمی شخصی